Meiven.lt
Meiven.lt
Prekių krepšelis

Anti-cellulite masažuoklis

Anti-cellulite masažuoklis
Anti-cellulite masažuoklis
-40%
Anti-cellulite masažuoklis
Anti-cellulite masažuoklis

Prekių spalva (atspalvis) gali skirtis nuo matomų nuotraukose dėl Jūsų kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Anti-cellulite masažuoklis
8,99€
14,99€
Be PVM: 7,43€
  • Sandėlyje: Taip
  • Prekės kodas: 16043

Tai vakumo metodu veikiantis anticeliulitinis kaušelis, idealiai pritaikytas kovoti su celiulitu bet kokiose kūno vietose. Tai efektyviausias bei pigiausias būdas atstojantis spa centruose bei grožio salonuose atliekamas brangias anticeliulitines procedūras. Nuo šiol viską galėsite atlikti pati, tiesiog savo namuose!

Vakuuminiu masažu sėkmingai šalinami įsisenėjusio (II bei III stadijos) celiulito požymiai - "išlyginami" odos gumburėliai, atskiriant į grupeles sulipusias riebalų ląsteles. Dėl nesveikos mitybos mūsų organizmo smulkios kraujagyslės užsikemša, pažeidžiama kraujo apytaka, organizme daugėja šlakų, odos paviršius tampa panašus į „apelsino žievelę". Celiulito pažeistas audinys trukdo normaliai kraujo ir limfos cirkuliacijai, sudaro tarsi užtvarą iš organizmo šlakams pasišalinti.

Su šiuo masažuokliu atliekamas limfodrenažinis masažas, kurio tikslas - drenuoti limfą ir paskatinti medžiagų apykaitą, aktyvinti poodžio mikrocirkuliacija,gerinama kraujotaka, bei spartinami riebalų “deginimo” procesai (lipolizė). Naudojant reguliariai mažėja kūno apimtys, suminkštėja randai, pablykšta strijos, sumažėja tinimai ir pagerėja odos tonusas, stangrumas, bei mikrocirkuliacija. Šio masažo metu pasiekiami patys giliausi poodiniai sluoksniai, kuriuose kaupiasi riebalai.

Masažuoklis taip pat gali būti naudojamas:

-Sergant stuburo osteochondroze (daromi slystantys judesiai nuo juosmens apačios į viršų link kaklo slankstelių),
-Esant kaklo osteochondrozei (aplink septintą kaklo slankstelį ratu daromi judesiai taurele),
-Esant peršalimui ir bronchitui (daromi spiralės pavidalo judesiai nuo nugaros vidurio link pečių, pagerėja kvėpavimas, sumažėja kūno temperatūra),
-Sergant radikulitu (daromas juosmens zonos masažas)


Kontraindikacijos: Plaučių tuberkuliozė, odos ligos, gerybiniai ir piktybiniai navikai.

Nerekomenduojame masažuoti širdies, insktų, bei moterų krūtų sričių.

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti