Meiven.lt
Meiven.lt
Prekių krepšelis

Interjero lipdukas „Color tree“

Interjero lipdukas „Color tree“
Interjero lipdukas „Color tree“
-8%
Interjero lipdukas „Color tree“
Interjero lipdukas „Color tree“

Prekių spalva (atspalvis) gali skirtis nuo matomų nuotraukose dėl Jūsų kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Interjero lipdukas „Color tree“
9,99€
10,88€
Be PVM: 8,26€
  • Sandėlyje: Taip
  • Prekės kodas: 6483-5

Dydis 70x80cm

Sienų lipdukų klijavimas

Interjero lipdukus galite klijuoti ant dažytų sienų, tapetų, plytelių, stiklinių, metalinių, dažytų ar lakuotų medinių paviršių, kai kurių tapetų.
Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurios grublėtos ar jų dažai yra nusilupę, atšokinėją, tinko, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.
Paprastai pakuotėje būną ir jau suklijuoto lipduko sumažintas atvaizdas, kuriuo vadovaujantis ir reikėtų klijuoti lipduką. Jeigu jo nėra, visada galite pasižiūrėti, kaip atrodo užklijuotas lipdukas, mūsų svetainėje.

1. Išimkite lipduką ir skaidrų klijavimo popierių iš apsauginės plėvelės ar maišelio. Patariame, prieš klijuojant, lipduką išvynioti iš rulonėlio ir palaikyti bent 12 val. ištiestą, kad išsilygintų.
2. Įsitikinkite, kad paviršius ant kurio klijuojate lipduką, būtų švarus, lygus ir sausas. Prieš tai patartina jį nuvalyti skudurėliu, kad nebebūtų dulkių.
3. Nulupkite klijavimo popierių ir uždėkite ant lipduko. Patrinkite, prispauskite ir išlyginkite klijavimo popierių uždėta ant lipduko skudurėliu ar rankomis.
4. Jeigu reikia (matote, jog taip bus Jums patogiau užklijuoti lipduką), iškirpkite atskiras interjero lipduko detales.
5. Pasižymėkite ant sienos taškeliais pieštuku ar kreidele vietą, kurioje klijuosite lipduką.
6. Nulupkite klijavimo popierių su prie jo prilipusiu lipduku ir dėkite ant paviršiaus, kur norite užklijuoti lipduką.
7. Švelniai patrinkite klijavimo popierių su lipduku ant paviršiaus, ant kurio jį užklijavote. Stumdydami iš vidaus į kraštus, panaikinkite oro tarpus. Tam galite panaudoti banko kortelę ar kompaktinio disko dėklą.
8. Atsargiai nulupkite klijavimo popierių nuo lipduko ir sienos. Likusius oro tarpus galite pradurti adatėlė ir išstumti orą.

 

 

Rašyti apžvalgą

Norėdami rašyti apžvalgą turite prisijungti arba užsiregistruoti