Interjero lipdukas „Triangle"

Interjero lipdukas „Triangle"
Galerija
Prekės kodas: 7972
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: Sandėlyje 3.62€ 5.99€
Be mokesčių: 4.95€

Galimi pasirinkimai

* Spalva:
 6x6cm ( 1pcs = 34 pcs)

Interjero lipdukus galite klijuoti ant dažytų sienų, tapetų, plytelių, stiklinių, metalinių, dažytų ar lakuotų medinių paviršių, kai kurių tapetų.

Nepatariama interjero lipdukų klijuoti ant nelygių, grublėtų paviršių, sienų, kurios grublėtos ar jų dažai yra nusilupę, atšokinėją, tinko, kalkėmis dažytų, dulkėtų ar kitų paviršių, ant kurių matote, jog bet koks lipdukas neprilips ir nesilaikys.
Paprastai pakuotėje būną ir jau suklijuoto lipduko sumažintas atvaizdas, kuriuo vadovaujantis ir reikėtų klijuoti lipduką. Jeigu jo nėra, visada galite pasižiūrėti, kaip atrodo užklijuotas lipdukas, mūsų svetainėje.

1. Išimkite lipduką ir skaidrų klijavimo popierių iš apsauginės plėvelės ar maišelio. Patariame, prieš klijuojant, lipduką išvynioti iš rulonėlio ir palaikyti bent 12 val. ištiestą, kad išsilygintų.
2. Įsitikinkite, kad paviršius ant kurio klijuojate lipduką, būtų švarus, lygus ir sausas. Prieš tai patartina jį nuvalyti skudurėliu, kad nebebūtų dulkių.
3. Nulupkite klijavimo popierių ir uždėkite ant lipduko. Patrinkite, prispauskite ir išlyginkite klijavimo popierių uždėta ant lipduko skudurėliu ar rankomis.
4. Jeigu reikia (matote, jog taip bus Jums patogiau užklijuoti lipduką), iškirpkite atskiras interjero lipduko detales.
5. Pasižymėkite ant sienos taškeliais pieštuku ar kreidele vietą, kurioje klijuosite lipduką.
6. Nulupkite klijavimo popierių su prie jo prilipusiu lipduku ir dėkite ant paviršiaus, kur norite užklijuoti lipduką.
7. Švelniai patrinkite klijavimo popierių su lipduku ant paviršiaus, ant kurio jį užklijavote. Stumdydami iš vidaus į kraštus, panaikinkite oro tarpus. Tam galite panaudoti banko kortelę ar kompaktinio disko dėklą.
8. Atsargiai nulupkite klijavimo popierių nuo lipduko ir sienos. Likusius oro tarpus galite pradurti adatėlė ir išstumti orą.

Parašyti įvertinimą


Jūsų vardas:

Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: