Meiven.lt
Meiven.lt
Prekių krepšelis
40% NUOLAIDA rudens/žiemos avalynės kolekcijai! Apsipirkite dabar!

Apatiniai

Per priekį susegama, bevielė, pakelianti, formuojanti krūtinę liemenėlė. SUDĖTIS: Spandeksas/poliesteris..
8,99€ 19,99€
Be PVM:7,43€
Į krepšelį
Kvėpuojantys, tvarūs, greitai išdžiūstantys, besiūliai ir kompresiniai figūrą formuojantys šortai.  Produkto savybės: * puikiai suformuoja klubų, nugaros, pilvo, šlaunų siluetą * neįsirėžia į šlaunis * nesimato po viršutiniais rūbais * audinys kvėpuojantis, nevaržantis judesių. ..
19,99€ 39,99€
Be PVM:16,52€
Į krepšelį
Visada svajojote apie tokią liemenėlę, kuri visiškai nesimatytų, tačiau pakeltų, formuotų bei prilaikytų krūtinę? PUSH UP būtent tokia! Be petnešėlių, be susegimo, be vargo! Ši liemenėlė prilimpa prie odos ir tvirtai laikosi. Idealus sprendimas mėgstančioms atviras sunkneles, palaidines, tači..
8,99€ 19,99€
Be PVM:7,43€
Į krepšelį
Idealiai tiks kiekvienai moteriai siekiančiai pradėti waist training'o programą. Šis korsetas palaipsniui, padės sumažinti liemens apimtis ir paryškinti moterišką suluetą.Puikiai tinkantis nešioti po kasdieniniais rūbais, nes yra nepastebimas. Šis korsetas yra švelnesnio poveikio jo sudėtyje nėra la..
19,99€ 39,99€
Be PVM:16,52€
Į krepšelį
Visada svajojote apie tokią liemenėlę, kuri visiškai nesimatytų, tačiau pakeltų, formuotų bei prilaikytų krūtinę? PUSH UP būtent tokia! Be petnešėlių, be susegimo, be vargo! Ši liemenėlė prilimpa prie odos ir tvirtai laikosi, o suveržus ją specialiais raišteliais krūtinė yra pakeliama ir akim..
8,99€ 19,99€
Be PVM:7,43€
Į krepšelį
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (viso puslapių - 1)