Mini dronas S9

Mini dronas S9
Galerija
Prekės kodas: 16518
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: Sandėlyje 41.99€ 12.99€
Be mokesčių: 10.74€

Galimi pasirinkimai

* Modelis:

Šis „S9 Micro“ telpa kišenėje, gali atlikti akrobatinius triukus, išlaiko savo poziciją ore ir netgi sugrįžta vieno mygtuko paspaudimu.
„S9 Micro“ dronas yra išskirtinai lengvai pilotuojamas. Jis gali ore atlikti kilpą, skrisi visomis kryptimis ir net išlaikyti savo aukštį. Kitaip tariant, nuspaudus mygtuką „S9 Micro“ tarsi sustingsta ore ir nekeičia savo padėties tol, kol jam nepaliepiate. Gerai ir tai, kad šis dronas įsimena pradžios tašką ir į jį gali savarankiškai sugrįžti.
Bene didžiausias „S9 Micro“ privalumas yra jo nedidelis dydis. Išlankstyto drono matmenys tėra 9 x 7 x 3 cm, o sulankstyto - 6,2 x 4,9 x 3 cm. „S9 Micro“ sveria tik 150 g. Taigi, jis ne tik telpa delne, bet ir kišenėje. Mažas svoris ir išmatavimai, žinoma, reiškia, kad šis dronas nėra tinkamas skraidyti prastu oru - jį per daug blaško vėjas. Tačiau tinkamomis sąlygomis jis yra lengvai valdomas, o jo neįprastai mažas dydis tik skatina jį pasiimti su savimi į gamtą.Teoriškai „S9 Micro“ nuo piloto gali nutolti net per 50 metrų atstumą, tačiau jis geriausiai valdomas, kuomet yra arčiau - maždaug iki 30 metrų.
Pakuotėje rasite ir keturis atsarginius propelerius - jei bandysite „S9 Micro“ paskraidinti namuose, tikėtina, kad atsarginių propelerių tikrai prireiks.
„S9 Micro“ turi 220 mAh bateriją, kurios turėtų pakakti 6-7 skrydžio minutėms, geromis oro sąlygomis iki 10 min.
Dronas neturi kameros.

Parašyti įvertinimą


Jūsų vardas:

Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: