Shakira Elixir: EDT moterims 50 ml + kūno losjonas 100 ml

Shakira Elixir: EDT moterims 50 ml + kūno losjonas 100 ml
Galerija
Gamintojas: Shakira
Prekės kodas: 7052
Prieinamumas: Išparduota
Kaina: Išparduota 27.55€
Be mokesčių: 22.77€

Leiskitės į kelionę su Shakira

„Keliaukite su manimi į tolimą šalį, ten, kur saulė leidžiasi virš auksinių smėlynų, kur sustojęs laikas tarsi horizontas tolumoje, kur viešpatauja kerintys garsai, egzotiški kvapai ir nepaprasti vaizdai,“ – taip kalba moteris, kuri pakeri ir užburia visus. Ji turi jausmingumo galių, kuriomis valdo savo likimą. Kuo ji vilioja? Jos paslaptis – „Elixir“.

Atraskite „Elixir“ galią

„Elixir“ – naujieji Shakiros kvepalai. Jie nukelia mus į kerintį, įvairių galimybių kupiną kraštą, kur susipina įvairios kultūros. Tai troškimų ir naujų potyrių pasaulis. „Kai sukūriau pirmuosius dvejus kvepalus, norėjosi kažko naujo... Norėjosi gilesnės minties, rasti aromatą, kuris perteiktų jausmingiausius ir egzotiškiausius dalykus. Taip atsirado „Elixir.“ „Elixir“ supažindina su kitokia Shakira. Tai ypatinga, stipraus moteriškumo išraiška, kurią įkvėpė egzotiškas jausmingumas.

Magiškai stiprus jausmingumas

„Elixir“ – tai kerintis, paslaptingas ir viliojantis aromatas, stiprus ir jausmingas, švelnus ir moteriškas lyg slystantis šilkas, virstantis tarsi antrąja moters oda. „Kurdami naujuosius kvepalus, pasitelkėme „antrosios odos“ idėją. Tai kvepalai, kurie pamažu persmelkia jus.“ Išmėginus šiuos gardžius rytietiškus kvepalus, pirmiausia pajuntamas skaistus karčiavaisio citrinmedžio žiedų ir egzotiškai gaivus baltųjų pipirų kvapas. Po pradinio viršutinių natų aromato atsiskleidžia vidurinės gėlių natos, kurias sudaro frezijos ir bijūno kvapai, gaubiami minkšto abrikoso žievelės atspalvio. Paskiausia „Elixir“ nata nustebina stipriu stirako ir cukranendrės balzamo mišiniu, pasižyminčiu puskiparisio aromatu, muskuso jausmingumu bei patrauklumu ir šiltu, kerinčiu ambros prieskoniu. Visos šios susimaišiusios sudedamosios dalys viliojamai smelkiasi į odą.

Indas tarsi iš senovės kultūrų

Buteliukas, į kurį supiltas „Elixir“, – indas, atspindintis pagarbą klasikiniams senovės eliksyrų indeliams. Jis subtiliai padailintas, kad atrodytų šiuolaikiškai. Jo forma – ir rytietiška, ir vakarietiška, subtili ir tvirta, paprasta ir kartu nepaprasta. Kaip ir Shakiros, taip ir „Elixir“ negalima įsprausti į kultūros ir laiko rėmus – jis amžinas ir daugiakultūris.

Ryški meniška pakuotė

Pakuotė taip pat atspindi Shakiros kilmę ir aistrą. Ją sukūrė pripažinta Kolumbijos menininkė Catalina Estrada. Tai ne įprasta kvepalų pakuotė, o meniška vizualizacija, perteikianti moteriškiausius ir magiškiausius Shakiros bruožus. Menininkė Catalina Estrada pasižymi išskirtiniu stiliumi – Lotynų Amerikos folkloro spalvas ir jėgos elementus subtiliai sujungia su europietišku rafinuotumu. „Elixir“ kvepalams ji sukūrė trykštančių spalvų ir formų junginį, kuris kviečia jus į stebuklingą pasaulį. Tai naujoviška kvepalų pakuotė, gyvai perteikianti „Elixir“ galią ir paslaptingumą.

Kiekvieną akimirką keičia „Elixir“ galia

Elixir“ istorija pasakojama egzotiškose Maroko dykumose, netoli atokaus Merzugos miesto. Tolumoje matome siluetą, o priartėję tarp auksinių dykumos kopų išvystame moterį. Ji jausmingai šoka, o ant kaklo turi virvele parištą indelį. Netoliese sparnais moja sakalas, jį patraukė paslaptingo eliksyro kvapas. Sakalas, paklusęs savo lemčiai, vėl tupia šeimininkei ant rankos. Jos oda smėlio spalvos, migdolinėse akyse – tolimo horizonto atspindžiai. Rankoje ji laiko paslaptį – stebuklingą „Elixir“.

Rinkinyje rasite 50 ml tualetinio vandens ir 100 ml kvapnaus kūno pienelio.

Parašyti įvertinimą


Jūsų vardas:

Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: