Mėlynos miegančios rožės po kupolu

Mėlynos miegančios rožės po kupolu
Galerija
Prekės kodas: 16801-33
Prieinamumas: Išparduota
Kaina: Išparduota 99.99€ 69.99€
Be mokesčių: 57.84€
Žymos: d

Mėlynų miegančių rožių po kupolu kompozicija.
• Miegančios rožės Jus džiugins iki kelerių metų.
• Aukštis 32cm, skersmuo 17cm.


Mėlyna mieganti rožė yra puiki dovana įvairiomis progomis. Ji – tikros ir amžinos meilės simbolis, todėl dovanokite stabilizuotą rožę savo širdies draugei ar draugui. Miegančiai rožei nereikia daug priežiūros, todėl tokia dovana patiks ir gėlių gerbėjui ir visiškai laiko neturinčiam asmeniui.


Mėlyna mieganti rožė po stiklu simbolizuoja aistrą ir tikrą, nuoširdžią meilę. Dovanodami raudoną stabilizuotą rožę nebyliai pasakysite mylimajai, ką jai jaučiate, o brangiam žmogui, kad jį gerbiate. Gavėjas gaus ne tik miegančią raudoną rožę, bet ir gaubtą, kuriuo galės ją apgaubti ir žavėtis dar daugelį metų. Visa ši įstabi dovana bus aprišta kaspinu.
Neprašausite pro šalį miegančią rožę padovanoję ir artimam draugui, šeimos nariui, ji tikrai patiks mamai per Motinos dieną ar draugei per Kovo 8 dieną. Taip pat mėlyną stabilizuotą rožę galite įteikti žmonėms, švenčiantiems svarbią datą ar ką tik atidariusiems įmonę asmenims – ši rožė apie parodytą dėmesį primins dar tikrai ilgai, kadangi stovės naujame ofise net iki kelių metų.
Miegančios rožės yra natūralios, tačiau konservuotos gėlės, todėl jos laikosi net iki kelių metų. Stabilizuotos rožės nėra toksiškos, todėl jas savo namuose gali laikyti visi žmonės, net ir auginantys mažus vaikus ar gyvūnus. Geriausia yra tai, kad joms nereikalinga jokia priežiūra, todėl dovanokite raudoną miegančią rožę žmonėms, kurie daug keliauja, dirba, neturi laiko gėlių priežiūrai, nes šiai dovanai jos skirti taip pat nereikės.
Kaip prižiūrėti miegančias rožes?
Laikyti rožes patalpoje, kurioje palaikoma +5 – +30°C temperatūra;
Vengti tiesioginių saulės spindulių.

Parašyti įvertinimą


Jūsų vardas:

Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: