Raudonos miegančios rožės akrilinėje dėžutėje

Raudonos miegančios rožės akrilinėje dėžutėje
Galerija
Prekės kodas: 16809-9
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: Sandėlyje 89.99€ 29.99€
Be mokesčių: 24.79€

Galimi pasirinkimai

* Dėžutės dydis:

Žymos: d

Raudonos miegančios rožės akrilinėje dėžutėje
• Rožės Jus džiugins iki kelerių metų.
Dėžutės dydžiai- 9 rožės 16x16x15.5cm, 16 rožių 21x21x15.5cm, 25 rožės 26x26x15.5cm.


Raudonos miegančios rožės yra puiki dovana įvairiomis progomis. Jos – tikros ir amžinos meilės simbolis, todėl dovanokite jas savo širdies draugei ar draugui. Miegančioms rožėms nereikia daug priežiūros, todėl tokia dovana patiks ir gėlių gerbėjui ir visiškai laiko neturinčiam asmeniui.


Raudona mieganti rožė simbolizuoja aistrą ir tikrą, nuoširdžią meilę. Dovanodami raudoną rožę nebyliai pasakysite mylimajai, ką jai jaučiate, o brangiam žmogui, kad jį gerbiate. Gavėjas gaus ne tik miegančią raudoną rožę, bet ir akrilinę dėžutę, kuria galės ją apgaubti ir žavėtis dar daugelį metų. Visa ši įstabi dovana bus aprišta kaspinu.
Sakoma, kad raudona rožė simbolizuoja amžiną meilę, todėl ji tikrai yra tinkama dovanoti mylimai moteriai. Neprašausite pro šalį miegančią rožę padovanoję ir artimam draugui, šeimos nariui, ji tikrai patiks mamai per Motinos dieną ar draugei per Kovo 8 dieną. Taip pat raudoną stabilizuotą rožę galite įteikti žmonėms, švenčiantiems svarbią datą ar ką tik atidariusiems įmonę asmenims – ši rožė apie parodytą dėmesį primins dar tikrai ilgai, kadangi stovės naujame ofise net iki kelių metų.
Miegančios rožės yra natūralios, tačiau konservuotos gėlės, todėl jos laikosi net iki kelių metų. Stabilizuotos rožės nėra toksiškos, todėl jas savo namuose gali laikyti visi žmonės, net ir auginantys mažus vaikus ar gyvūnus. Geriausia yra tai, kad joms nereikalinga jokia priežiūra, todėl dovanokite raudoną miegančią rožę žmonėms, kurie daug keliauja, dirba, neturi laiko gėlių priežiūrai, nes šiai dovanai jos skirti taip pat nereikės.
Kaip prižiūrėti miegančias rožes?
Laikyti rožes patalpoje, kurioje palaikoma +5 – +30°C temperatūra;
Vengti tiesioginių saulės spindulių.

Parašyti įvertinimą


Jūsų vardas:

Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: