Auksinės miegančios rožės

Auksinės miegančios rožės
Galerija
Prekės kodas: 16800-40
Prieinamumas: Sandėlyje
Kaina: Sandėlyje 24.99€ 4.99€
Be mokesčių: 4.12€
Žymos: d

Auksinės miegančios rožės 6vnt.
Rožės aukštis 6cm, diametras 5-6cm.
• Rožės Jus džiugins iki kelerių metų.


Miegančios rožės yra puiki dovana įvairiomis progomis. Jos – tikros ir amžinos meilės simbolis, todėl dovanokite jas savo širdies draugei ar draugui. Miegančioms rožėms nereikia daug priežiūros, todėl tokia dovana patiks ir gėlių gerbėjui ir visiškai laiko neturinčiam asmeniui.


Mieganti rožė simbolizuoja aistrą ir tikrą, nuoširdžią meilę. Dovanodami raudoną rožę nebyliai pasakysite mylimajai, ką jai jaučiate, o brangiam žmogui, kad jį gerbiate.
Sakoma, kad rožė simbolizuoja amžiną meilę, todėl ji tikrai yra tinkama dovanoti mylimai moteriai. Neprašausite pro šalį miegančią rožę padovanoję ir artimam draugui, šeimos nariui, ji tikrai patiks mamai per Motinos dieną ar draugei per Kovo 8 dieną. Taip pat raudoną stabilizuotą rožę galite įteikti žmonėms, švenčiantiems svarbią datą ar ką tik atidariusiems įmonę asmenims – ši rožė apie parodytą dėmesį primins dar tikrai ilgai, kadangi stovės naujame ofise net iki kelių metų.
Miegančios rožės yra natūralios, tačiau konservuotos gėlės, todėl jos laikosi net iki kelių metų. Stabilizuotos rožės nėra toksiškos, todėl jas savo namuose gali laikyti visi žmonės, net ir auginantys mažus vaikus ar gyvūnus. Geriausia yra tai, kad joms nereikalinga jokia priežiūra, todėl dovanokite raudoną miegančią rožę žmonėms, kurie daug keliauja, dirba, neturi laiko gėlių priežiūrai, nes šiai dovanai jos skirti taip pat nereikės.
Kaip prižiūrėti miegančias rožes?
Laikyti rožes patalpoje, kurioje palaikoma +5 – +30°C temperatūra;
Vengti tiesioginių saulės spindulių.
 

Parašyti įvertinimą


Jūsų vardas:

Jūsų apžvalga: Pastaba: HTML nėra išverstas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Įveskite kodą apačioje: